Kategorie

Witamy na stronach Hurtowni KCR oraz EuroToys.
Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.
Specjalizujemy się w dystrybucji takich firm jak: Wolter Kluwer, Nowa ERA, LEGO, SPIN MASTER oraz BESTWAY.
Zapraszamy do kontaktu.

LEGO Disney 41146 Czarodziejski wieczór Kopciuszka

5702015867337
Producent: LEGO
Dostępność:
Mało
 (1 szt.)
szt.
Cena netto: 174,80 zł 215,00 zł

KLOCKI LEGO PRINCESS

WIECZÓR KOPCIUSZKA

NUMER KATALOGOWY: 41146
LINIA: PRINCESS
ILOŚĆ ELEMENTÓW: 350
WIEK: 6-12 LAT

 

 

Posprzątaj dom z Kopciuszkiem z serii Disney Princess™ oraz jej zaprzyjaźnioną myszką i odkryj zaproszenie na bal w pałacu! Wróżka, matka chrzestna Kopciuszka, już czeka przed domem z piękną karetą zaprzężoną w konia, którym można dojechać na bal. 
W zestawie dwie minilaleczki z „Kopciuszka” Disneya: Kopciuszek z dwiema spódnicami do wyboru i wróżka, matka chrzestna Kopciuszka, a także dwie figurki zwierząt: koń i mysz. Zestaw zawiera karetę Kopciuszka, dwupoziomowy dom Kopciuszka i obrotowa podstawkę na jej suknie balowa. W karecie Kopciuszka zmieszczą się dwie minifigurki, a jej dach można zdjąć, by łatwiej dostać się do środka. Powóz ma również otwierane drzwi i otwierana skrzynie. Dom Kopciuszka ma otwierane drzwi i okna, kuchnie na parterze ze zlewem i stołem oraz miejsce do spania na piętrze. Akcesoria: zaproszenie na bal, dwa klucze, magiczna różdżka, miotła, szczotka do włosów, nożyczki, talerz z jedzeniem i kawałek sera. Pomóż matce chrzestnej zamienić łachmany Kopciuszka w śliczną suknie balowa i odwieźć ja na bal w zaczarowanej karecie zaprzęgniętej w konia.
Kareta Kopciuszka ma ok. 11 cm wysokości, 24 cm długości i 7 cm szerokości. Dom Kopciuszka ma ok. 14 cm wysokości, 11 cm szerokości i 5 cm głębokości.